Diyarbakır ücretsiz expertiz ücreti

Ücretsiz Expertiz Hizmeti Nedir ve Nasıl Olmaktadır?

Bu hizmeti alabilmek için tercihen bir plana ihtiyaç vardır. Anlaşma sağlanan ücretsiz expertiz hizmeti sunan firma yetkilisi ile birlikte bir nakliyat planı yapılarak, firma yetkilisinin taşınacak eşyaları yerinde görmesi gereklidir. Eşyaların hangi fiyata ve hangi özel ve genel koşullarda taşınması kararlaştırılmalıdır. Fiyat ve aşamaları içeren bir sözleşme yapılarak mutabakata varılması iki taraf için de taşınma esnasında muhtemel doğacak olumsuz sonuçların önüne geçecektir. Firma olarak; müşteri geri bildirimlerinin olumlu olduğu ve güven içinde bu hizmeti kıymetli müşterilerimize sunmaktayız. Yapılan bu sözleşme ile birlikte eşyalarınız bizimle birlikte güvence altında huzurla taşınacaktır. Sizlerde herhangi bir maceraya girmeden gönül rahatlığı ile eziyet ve sıkıntı çekmeden eşyalarınızı taşıtabilirsiniz.

Fiyatlandırmayı Etkileyen Faktörler Nelerdir?

Expertiz evinize geldikten sonra eşyalarınızı incelemeye başlayacaktır. Dolayısıyla bir takım maliyetler hesaplanarak tarafınıza sunulacaktır. Dolayısıyla fiyat faktörünü etkileyen bazı unsurlar bulunmaktadır. Taşınacak eşyanın gideceği mesafesi, ağırlığı, eşyanın sökülüp takılması, bulunduğu ve gideceği kat durumu, asansör bulunup bulunmaması bazı faktörlerden bazılarıdır. Ücretsiz expertiz hizmeti bu işi yapan bütün firmalar tarafından sunulması gerekir. Bu hizmetin hem firmalara hem de müşterilere faydaları oldukça fazladır. Firma olarak tüm hasarları ortadan kaldırarak uzman personelimiz ile birlikte kusursuz ve zamandan tasarruf sağlayan bir hizmet anlayışı sunmaktayız.

Expertiz Hizmeti Avantajları

Eşyalarınız taşınmadan önce bu hizmeti sunan firma ile anlaşma yapıldıktan sonra herhangi bir fiyat artışı yaşanmamaktadır. Yapılan sözleşme bir delil niteliğindedir. Her ne kadar güven önemli de olsa yapılan bu tutanakla birlikte eşyalarınızı güvence altına almış oluyorsunuz. Eğer bir firma bu hizmeti ücretli bir şekilde sunuyorsa taşınma aşamalarında birçok sorunla karşılaşacaksınız demektir. Firmamız bu konuda kendinden emin ve hiçbir sürprize yer vermemektedir. Yapılan plan doğrultusunda bilgilendirilerek nakliyenin tüm aşamalarını siz de biliyorsunuz. Denildiği üzere burada önemli olan taşınacak eşyaların durumunu anlatan plan ve yapılan sözleşmedir. Eşyaların durumu görülmeden rastgele verilen fiyatlar müşterileri sıkıntıya sokabilir. Ayrıca yapılan plan çerçevesinde eşyaların kaç kişi ile taşınacağı da belli olmaktadır. Ücretsiz expertiz hizmeti aynı zamanda zamandan tasarruf sağlamak amacıyla online olarak da sunulmaktadır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir