Eşya Paketleme Ve Ambalaj

Taşınırken en çok karşılaşılan problem eşyaların zarar görmesidir. Amatör yöntemler ve güvenli olmayan taşıma işlemleri, ev sahibi için eşyaların zarar görmesine neden olur. Diyarbakır eşya paketleme ve ambalaj konusunda firmamız işin ehli olan paketleme elemanları ile hizmet vermektedir. Paketleme konusu nakliye hizmetimizin en önemli maddelerinden birini teşkil etmektedir.
Taşınırken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri eşyaların seri bir şekilde taşınması ve teslim edilmesidir. Eşyaların zarar görmeden taşınmasında ekspertiz hizmeti önem arz etmektedir. Ekspertiz hizmeti esnasında paketleme konusu da önemli olan konulardandır. Taşınma esnasında kırılabilir eşyalar kolay zarar görür. Bu nedenle eşyaların en iyi şekilde paketlenmesi gerekir.
 

Diyarbakır Eşya Paketleme ve Ambalaj

Paketleme işlemleri konusunda çözüm üretmeye devam eden şirketimiz eşyaları yerinde inceledikten sonra özel malzemelerle paketleme işlemi gerçekleştiriyor. Elektronik eşyaların paketlenmesi işleminde balonlu naylonlar kullanılıyor. Ayrıca elektronik eşyaların zarar görmemesi için strafor tercih ediliyor. LCD tv taşımada işlemlerinde ekranın zarar görmemesi için cihazın dört bir yanı strafor ile kaplanıyor ve özel bir kutuya yerleştiriliyor.
Cam ve seramik eşyaların paketlenmesi işlemi de bu kategoride önem arz ediyor. Bu eşyalar kağıtlara sarılıyor ve içleri kağıtla dolduruluyor. Daha sonra kutulara boşluk kalmayacak şekilde yerleştiriliyor. Bu işlem esnasında aralarda boşluk kalmamasına özen gösteriliyor. Boşluklara kağıt yerleştiriliyor ve en üste kağıt dolduruluyor. Kutu kapatılıyor ve sağlam koli bantları ile bantlanıyor.
 

Diyarbakır Eşya Paketleme ve Ambalaj Ekibi

Bu işte işin ehli paketleme elemanları önemlidir. Özel ve kırılabilir eşyaların yanı sıra mobilya eşyaların paketlenmesi de önemlidir. Bu eşyalar taşıma işlemi esnasında çizilebilir. Bu nedenle işin uzmanı elemanlarımız balonlu naylonlarla eşyaları sarıyor. Taşıma işlemi esnasında özel paketleme işlemi sigorta şirketlerinin kriterlerine uygun şekilde yapılıyor.
Özel paketleme işlemi sonunda eşyalar özelliğine uygun şekilde istifleniyor. En alt kısma ağır eşyaların kutuları ve mobilyalar, en üst kısma ise kırılabilir eşyaların kutuları yerleştiriliyor. Bu şekilde kısa süre zarfında eşyalar güvenli bir şekilde yük aracına naklediliyor. Asansörlü taşıma yöntemlerimiz eşyaların güvenli bir şekilde taşınmasında etkin rol oynuyor.