Evden Eve Taşımacılık

Taşınma işlemi her insan için zorlu bir süreçten oluşur. Yeni bir ev tutmak ve gerekli hazırlıkları yapmanın dışında bir de eşyaları sağlıklı bir şekilde yeni eve ulaştırmak zorlu bir süreçtir. Ayrıca ev eşyaları farklı özelliklere sahiptir ve taşınma aşamasında dikkat edilmesi gerekir. O yüzden eşya taşıma işlemini deneyimli firmalar ile yapmanız gerekiyor. Aksi durumda taşınma sırasında deneyim eksikliğinden dolayı birçok eşyanız zarar görebilir.
 

Şehirler Arası Evden Eve Taşımacılık

Ev taşıma işlemi iki farklı şekilde yapılabiliyor. Bunlardan ilki şehir içi eşya nakliyesidir. Bu işlem biraz daha kolaydır fakat şehirler arası nakliye daha zor ve deneyim isteyen iştir. Özellikle uzak bir şehre taşınacak eşya için daha uygun bir araç seçilmeli ve eşyalar daha özenli bir şekilde dizilmelidir. Yol sırasında eşyalarda esneme veya kırılma olmaması için taşıma işlemini yapan personel dikkat etmelidir.
 

Evden Eve Taşımacılıkta Araç Seçimi

Firmamız çeşitli araçlarla nakliye sektöründe hizmet veriyor. Nakliye işinden önce eşyayı gören firmamız yetkilileri eşyanın durumuna ve miktarına göre en uygun araç ile hizmet veriyorlar. Her eşyaya uygun çeşitli boyutlarda onlarca nakliye aracı firmamız bünyesinde bulunuyor.
 

Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

Firmamızın en büyük hizmetlerinden birisi olan evden eve eşya taşımacılığında birçok hizmet bulunuyor. Müşterilerimiz taşımadan önce sadece eşyaların kolilemesini yapıyor. Deneyimli personellerimiz ise beyaz eşya sökümü, mobilyaların sökülmesi ve paketlenmesi gibi tüm hizmetleri taşıma sırasında yapıyorlar. Yine taşımadan sonra yeni evde bu eşyaların kurulumunu da yine firmamız personelleri yapıyor.
 

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık

Nakliye firmaları taşıdıkları eşyaların sorumluluklarını almak zorundalar. Bu bilinçle hareket eden firmamız taşıma sırasında eşyaların başına bir şey gelmemesi için elinden gelen her şeyi yapıyor. İstenmeyen kazalara karşı da tüm eşyaları sigortalayarak taşıma işlemini yapıyor.
 

Diyarbakır Evden Eve Taşımacılık

Diyarbakır evden eve taşımacılık işi yapan firmamız Diyarbakır’da şehir içi nakliyesi veya şehirler arası eşya nakliyesi yapıyor. Diyarbakır’dan Türkiye’nin tüm şehirlerine nakliye yaptığı gibi Türkiye’nin her yerinden Diyarbakır’a eşya nakliyesi yapıyor. Ev ve büro gibi birçok nakliye çeşidini yapan firmamıza deneyimli personelleri ve sigortalı nakliye hizmetini daha uygun fiyatlar ile ulaşabilirsiniz.