Ofis & Büro Taşımacılığı

Ekonomide ve iş dünyasında ofisler buluşma noktasıdır. Ofis eşyaları, ev eşyalarına nazaran farklı özelliklere sahiptir ve özel yöntemlerle taşınması gerekir. Bilgisayarlar, fotokopi makineleri, ofis dolapları ve mobilyaları özel yöntemlerle taşınmalıdır. Firmamız, Diyarbakır ofis & büro taşımacılığı konusunda profesyonel olmuş elemanlarla hizmet vermektedir.
Taşıma işlemi esnasında çözüm odaklı hareket eden şirket elemanlarımız kısa süre zarfında eşyaları yerine ulaştırıyor. Ofis taşımada bizim için en önemli konu iş dünyasında her hangi bir aksamanın meydana gelmemesi ve eşyaların güvenle yerine ulaştırılmasıdır. Bu işlem için pratik hizmet sunan personellerimiz görev almaktadır.
 

Diyarbakır Ofis & Büro Taşımacılığı

Taşıma işlemlerinde her zaman olduğu gibi ekspertiz hizmetimiz ilk sırada yer alıyor. Ekspertiz hizmetinde elemanlarımız ofisi inceledikten sonra gerekli notları alıyor ve güvenli taşıma için özel bir program oluşturuyor. Bu programın oluşturulması işleminde elemanlarımız kırılabilir eşyaların yanı sıra hassas cihazlar için de özel taşıma çözümleri sunuyor.
Büronun bulunduğu binanın çevresini araştıran elemanlarımız, asansörlü taşıma için uygun boşluğu kısa sürede belirliyor. Kapı, pencere, balkon, çatı, bahçe girişi, park ve benzeri yerler inceleniyor. Asansörlü taşıma için en uygun yer tespit edildikten sonra taşıma işlemine geçiliyor.
 

Diyarbakır Ofis & Büro Taşıma Yöntemi

Güvenli taşımayı hizmet programı içerisinde değerlendiren şirketimiz sigortalama işlemini paketleme işlemi öncesinde gerçekleştiriyor. Paketleme işlemi öncesinde elemanlarımız eşyaları tek tek inceliyor. İnceleme işlemi sonrasında sigortalanacak eşyalar için poliçe kesiliyor.
Kırılabilir eşyalar özel bir şekilde paketlendikten sonra yapısal anlamda eşyalar sınıflandırılıyor. Ağır eşyalar balonlu naylonlara sarılıyor ve ilk aşamada asansörlü araçla indiriliyor. İkinci aşamada ise kırılabilir eşyalar en üste ve en güvenli noktalar yerleştiriliyor.
Eşya güvenliğini ilk aşamada değerlendiren şirketimiz istihap haddi konusuna dikkat ediyor. Yani eşyanın yük kaldırma kapasitesine dikkat ediyor. Bu şekilde eşyalar zarar görmeden kolaylıkla taşınabiliyor. Firma elemanlarımız eşyaları kısa süre zarfında taşıyabilmek için pratik nakliye çözümleri üretiyor. Eşyaların yüklenmesi kadar eşyaların yerine teslim edilmesi de önemlidir. İş dünyasında iş günü kaybının meydana gelmemesi için hafta sonları ve mesai dışı zamanlar da taşıma işlemi gerçekleştiriyoruz.