Ücretsiz Keşif & Ekspertiz

Nakliyenin ilk aşaması olan keşif hizmeti, nakliye işleminin güvenli bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynamaktadır. Diyarbakır ücretsiz keşif & ekspertiz hizmetleri kategorisinde firmamız keşif işlemlerini uzman ekip ile gerçekleştiriyor. Taşıma işlemleri kategorisinde elemanlarımız eşyaları yerinde inceliyor ve özel taşıma programı oluşturuyor.
Bu sektörde eşyaların zarar görmesinin en önemli nedeni paketleme işleminde yapılan hatalardır. Kırılabilir eşyaların sıradan yöntemlerle paketlenmesi, taşıma işlemi esnasında bu eşyaların zarar görmesine neden oluyor. Aynı şekilde taşıma işlemi öncesinde keşif yapılmadığı zaman birçok sorunla karşılaşılıyor.
 

Diyarbakır Ücretsiz Keşif & Ekspertiz

Müstakil veya apartman kategorisinde ev taşıma hizmeti sunan şirket elemanlarımız, eşyaları yerinde inceleme işlemi ile işe başlıyor. Yerinde yapılan inceleme işlemi esnasında eşyanın paketlenmesinden, eşyaların istiflenmesine kadar birçok kategoride yerinde inceleniyor. Yapılan inceleme işleminin ardından özel taşıma programı oluşturuluyor.
Asansörlü araçlarla yapılan nakliye işlemlerinde asansörlü aracın yeri uzman elemanlar tarafından belirleniyor. Asansörlü araçlarla eşya indirme işleminde eşyaların rahatlıkla indirilebileceği pencere ve balkonlar tercih ediliyor. Balkon ve pencerelerin belirlenmesi işlemi ekspertiz elemanlar tarafından gerçekleştiriliyor. Elemanlar kısa süre zarfında özel taşıma programı oluşturuyor.


Diyarbakır Ücretsiz Keşif Hizmetinin Özellikleri
Taşıma işlemi için evinize gelen elemanlar incelemenin ardından özel taşıma programı oluşturarak işe başlıyor. Ekspertiz ve keşif hizmetinde;
1- Taşımada kullanılacak yük aracının belirlenmesi,
2- Sigortalanacak eşyaların sigorta poliçesinin kesilmesi,
3- Paketleme için gerekli malzeme ve elemanların belirlenmesi,
4- İş gücü ile taşıma işlemleri için işçi sayısının belirlenmesi,
5- Taşıma işleminde oluşabilecek problemlerin belirlenmesi,
6- Asansörlü araç ile yük araçlarının yerinin belirlenmesi
7- Taşıma fiyatının belirlenmesi belli başlı konulardır.
Ekspertiz hizmeti olmadan ve önceden keşif yapılmadan güvenli bir şekilde nakliye hizmeti yapmak imkansızdır. Taşınması gereken eşyalar her zaman için yerinde incelenmektedir. Taşıma işlemlerinin ana konusu keşif hizmetidir ve keşif hizmeti kategorisinde çözüm odaklı hareket eden eksperler en önemli konulardan biridir. Firma olarak bu konuda uzman elemanlarla çalışıyoruz. Nakliye hizmetimizde ekspertiz hizmeti ücretsiz bir şekilde gerçekleşiyor ve hizmet esnasında her hangi bir ücret alınmıyor. Diğer aşamalar ise ayrı ayrı ücretlendiriliyor.