Asansörlü Nakliyat

Evden eve taşıma hizmetinde pratik çözüm seçeneği haline gelen Diyarbakır asansörlü nakliyat hizmeti, firmamızın pratik yöntemleri sayesinde sorunsuz bir şekilde gerçekleşiyor. Asansörlü nakliyat hizmetinde kullanılan asansörlü araçlar, özel ehliyetli elemanlar tarafından kullanılıyor. Araçlar düzenli bir şekilde bakıma tabi tutuluyor ve her zaman için hizmete hazır bir şekilde bekliyor.
Ekip anlayışının önemli olduğu nakliyat hizmetimizde ilk aşamada yerinde inceleme işlemi gerçekleştiriyoruz. Güncel yöntemlerle yerinde inceleme işlemi gerçekleştiren elemanlarımız, müstakil ev, apartman, site, ofis, iş hanı ve fabrika gibi mekanlarda bulunan eşyaları kolay bir şekilde taşımaktadır. Ağır eşyaları pratik bir şekilde taşıma imkanı sunan Diyarbakır asansörlü evden eve nakliyat araçlarımız, bu konuda büyük kolaylık sağlamaktadır.
 

Diyarbakır Asansörlü Nakliyat

Nakliyat konusunda çözüm odaklı hareket eden şirket elemanlarımız, ilk aşamada eşyayı yerinde inceliyor. Özellikle yüksek katlarda yaşayanlar için asansörlü taşıma zaman kaybını önlemenin yanında güvenli taşınma imkanı sunuyor. Asansörlü araç filomuzda yer alan araçlarımız, en yüksek katlardan kolaylıkla yük indirme imkanı sunmaktadır. Asansörlü araçta bulunan ve yere paralel bir şekilde hareket eden kabinler dört yük kilo kaldırma kapasitelidir. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve mobilya gibi ağır eşyalar bu araç sayesinde kolaylıkla yük aracına aktarılmaktadır.
 

Diyarbakır Asansörlü Nakliye Filomuz

Filomuzda yer alan araçlar yetki belgesine sahip elemanlar tarafından güvenli bir şekilde kullanılmaktadır. Bu araçlar raylı sisteme sahiptir ve bu ray üzerinde hareket eden kabin sayesinde taşıma işlemi gerçekleştirmektedir. Bu araçların sanayi bakımı önemlidir ve firma olarak bu konuda titiz bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Sanayi bakımının yanı sıra vergi, sigorta ve diğer resmi masraflar da şirketimiz tarafından karşılanmaktadır.
Asansörlü nakliyat hizmetinde ilk aşamada elemanlarımız çevre güvenliği sağlamaktadır. Asansörlü aracın yeri ekspertiz hizmeti esnasında belirlenmektedir. Eşyanın hangi pencereden veya hangi balkondan indirileceği eksperler tarafından belirleniyor. Evin veya apartmanın çevresinde bulunan park ve benzeri boşluklar incelendikten sonra en uygun yer belirleniyor.
 

Diyarbakır Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansör sistemi sayesinde evden eve nakliyat hizmeti çok daha kolay bir hale gelmiştir. Asansörlü araçlarla eşyalar kapalı kasa araçlara yüklendikten sonra ekibimiz tarafından güvenli bir şekilde eşyalar yeni adrese teslim edilmektedir.