Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Ev ya da ofis gibi yaşam alanlarının taşınması gerektiğinde zorlu ve stresli bir süreç başlar. Eşyaların hiç hasar görmeden taşınabilmesi için ya her şeyle tek tek ilgilenmek gerekir ya da profesyonel ve güvenilir bir firmadan hizmet alınır. Diyarbakır ve çevresinde yaşayanlar bu sürecin rahat, hızlı ve zararsız şekilde yönetilebilmesi için firmamızla temasa geçebilir.
Tüm evden eve nakliyat işleri sigortalı olarak en son teknolojiye uygun sistemlerle yerine getirilir.
 

Diyarbakır Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat işinin sigortalı olması demek, taşınma sürecinde eşyalarda ortaya çıkabilecek hasarların firmamız ve sigorta şirketleri tarafından üstlenileceği anlamına gelir. Firmamız sıfır hasarla işleri yürütme konusunda titizdir. ancak zaman zaman insan faktörü dışındaki etkenler de risk ortaya çıkarır. Hava şartları, trafik kazaları ve benzeri faktörler bunlara örnek olarak verilebilir. Dolayısıyla taşınacak eşyaların sigortalanmasında her zaman fayda vardır.
En güvenilir Diyarbakır sigortalı evden eve nakliyat uygulaması firmamızla birlikte kolay ulaşılabilir hale gelmiştir.
 

Diyarbakır Sigortalı Nakliyat

Firmamızla çalışmak isteyen müşterilerimize en uygun fiyat teklifinin verilebilmesi için öncelikle eşyalar yerinde görülür. İşi üstlenecek ekip verilen adrese giderek gerekli keşfi yapar. Keşif sonrasında verilen teklif kabul edilirse sözleşme ve sigorta evrakları hazırlanarak imzalanır. Bundan sonra en kısa sürede Diyarbakır sigortalı nakliyat işi başlatılır.
Kapalı Kasalarla Taşıma Yapılır
Evden eve nakliyat işlerinde kullanılan araçlarımız son teknolojilere uygun şekilde donatılmıştır. Kapalı kasalar sayesinde eşyalar hava koşullarından etkilenmeden tertemiz bir şekilde yeni adrese götürülür. Kasaların iç duvarlarında sarsılmalara karşı koruma sağlayan sistemler de mevcuttur.
 

Asansörlü Taşıma Hizmetleri

Araçlardaki son teknolojilere uygun asansör sistemleriyle yüksek katlardan eşyaların indirilip araçlara yüklenmesi ve yine yüksek katlara çıkarılması son derece hızlı ve pratik şekilde gerçekleştirilir. Asansörlü sistemler binaların ortak alanlarının kullanılması gibi bir zorunluluktan da kurtarır.
 

Diyarbakır Sigortalı Nakliyat Fiyatları

Diyarbakır ve çevresinde gerçekleştirilecek şehir içi ya da şehirlerarası nakliyatlar firmamız tarafından en uygun fiyatlarla gerçekleştirilir. Fiyat teklifleri hazırlanırken her işe aynı fiyat vermek yerine işe ve taşınacak eşyaya özel değerlendirmeler yapılır. Müşteri memnuniyetinin sağlanması en üst hedeftir.