Evden Eve Nakliyat

Her ne kadar son yıllarda evden eve nakliyat sektöründe gelişmeler yaşansa da hala güvenli bir hizmet alımı için doğru firmanın seçilmesi gerekir. Son teknolojilere uygun sistemlere sahip araçlara, uzman personele ve etik ilkelere saygılı bir anlayışa sahip firmalarla çalışmak tercih edilmelidir.
Diyarbakır ve çevresinde yaşayan kişiler için hem şehir içi hem de şehirlerarası evden eve nakliyat işlerinde en güvenilir hizmeti veriyoruz.
 

Diyarbakır Evden Eve Nakliyat

Diyarbakır'da, ilçelerinde ve hatta yakın illerde taşınmak durumunda olan vatandaşlarımız için en hızlı, en şeffaf ve en güvenli Diyarbakır evden eve nakliyat hizmetini firma olarak biz sunuyoruz. Tüm çalışanlarımız alanında ustalaşmış tecrübeli ve titiz kişilerden oluşur. Mobilyaların montaj ve demontaj işlemleri mobilya ustaları tarafından gerçekleştirilir. Çizilme ve tüm hasarlara karşı önlemler titizlikle alınır. Beyaz eşyaların kurulumu da yine bu alanda uzmanlaşmış ustalar tarafından yapılır.
İrili ufaklı tüm eşyalar özelliğine uygun olarak tek tek özenle paketlenir. Tek kullanımlık özel paketleme malzemeleri firmamız tarafından sağlanır. Yeni adreste paketlerin açılması işlemleri de sözleşmeye uygun olarak gerekirse personelimiz tarafından yapılır.
 

Diyarbakır Evden Eve Nakliye

Firmamız, Diyarbakır evden eve nakliye işlerinden başarısını kanıtlamış ve çevrede öne çıkmıştır. Ev eşyaları, ofis ve benzeri tüm yaşam alanları bu hizmet kapsamında nakledilir. Güvenliğin sağlanması için titizlik gösterilir. Her işte sigorta yaptırılarak üst düzey güvenlik gerçekleştirilir.
 

Asansörlü Taşımacılık

Firma olarak sahip olduğumuz araç filosundaki tüm araçlara en ileri teknolojilere uygun donanımlar sağlıyoruz. Her bir araçta iç duvarları sarsılmalara karşı güçlendirilmiş kapalı kasalar mevcuttur. Bu kasalar sayesinde eşyalar hava koşullarından etkilenmeden, sarsılmadan ve kirlenmeden nakledilir.
Asansör sistemleriyle eşyaların yüksek katlardan indirilmesi, araca yüklenmesi, taşınılan adreste araçtan indirilip ilgili daireye yerleştirilmesi en pratik ve hızlı şekilde sağlanır.
 

Diyarbakır Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Diyarbakır ve çevresinde yapılacak evden eve nakliyat işlerinde firmamızın müşteri memnuniyetini esas alan avantajlı fiyatlarından faydalanılabilir. Her işe standart fiyat vermektense taşınacak eşyaları yerinde görüp işe uygun fiyat teklifleri hazırlamayı tercih ediyoruz. Bu da müşterilerimizin fazladan ücret ödemesi gibi istenmeyen durumların önüne geçer.