Lisanslı (K3) Taşımacılık

Diyarbakır şehirlerarası nakliyat hizmetimizi, ulaştırma Bakanlığından verilmiş olan K3 yetki belgesi, lisanslı taşıma belgesi ile vermekteyiz. Firmamız; ulaştırma Bakanlığı Karayolu Taşıma Kanunu ve Karayolu Taşıma Yönetmeliği hükümleri uyarınca karayolu taşımacılık yetki belgesi olan K3 belgesine sahiptir. 

Her türlü nakliye işleminizi profesyonel, kaliteli ve güvenliği ön planda tutarak gerçekleştirmekte ve müşterilerimizin bize duymuş olduğu güvenle yapmaktayız.  

Nakliyat işlemi her müşteri için fiziksel olmasa da zihinsel olarak yorgunluğu tetikler ki bizler taşımacılık günü gelip çattığında rahat olabilmeniz için geniş araç filomuz ve alanında uzman çalışanlarımız ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Nakliyat hizmetlerimizi tecrübeli ve uzman kadromuz, titiz paketleme ve ambalajlama ile eşyalarınızı güvenli ve sorunsuz bir şekilde taşıyoruz. Asansörümüz sayesinde yüksek katlara nakliyat işlemi yapabilmekteyiz. Eşyalarınızı sigortalı şekilde taşıyarak, güvenilir bir taşıma hizmeti sunmaktayız. Türkiyenin her yerine güvenli evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz.