Evden Eve Nakliyat Araçları

Hizmetimizin en önemli unsuru olan nakliyat araçları, hizmetin kalitesini doğrudan etkileyen önemli bir unsurdur. Eski ve bakımsız araçlarla nakliyat yapmak imkansızdır ve hizmet kalitesini doğrudan düşüren bir konudur. Diyarbakır evden eve nakliyat araçları konusunda firmamız güncel seçenekleri değerlendirmektedir.
Nakliye hizmetinde ilk aşama her zaman olduğu gibi ekspertiz hizmetidir. Paketleme işlemi, araç, sigortalama, fiyat ve taşıma esnasında meydana gelebilecek problemlerin tespiti gibi işlemler eksper elemanlarımız tarafından analiz edilmektedir. Amacımız eşyanın zamanında ve güvenli bir şekilde ulaşmasıdır.
 

Diyarbakır Evden Eve Nakliyat Araçları

Araç filomuzda yer alan araçlar kamyon, kamyonet ve tır kategorisinde değerlendirilen güçlü araçlardır. Eksperlerimiz yerinde yaptıkları inceleme sonunda hangi yük aracının kullanılacağı konusunda karar vermektedir. Bu kararın verilmesinin ardından elemanları ikinci aşamada paketleme için gerekli olan paketleme malzemesini belirlemektedir. Ekspertiz işleminde sorun teşkil eden dar sokaklar, dar kapılar, koridorlar ve küçük pencereler incelenmektedir. Diyarbakır evden eve nakliye araçları filomuzun önemli araçlarından biri olan asansörlü araçlar da bu aşamada kullanılıp kullanılmayacağı netlik kazanmaktadır.
 

Diyarbakır Kamyon Filomuz

Yük taşımada bakımlı, güçlü ve yeni nesil araçlar önemlidir. Firma olarak filomuzun sanayi bakımını, vergisini, sigortasını ve diğer masraflarını karşılıyoruz. Ayrıca araçlarımızı kullanan şoförlerimiz için de zorunlu hale gelmiş belgeleri tedarik ediyoruz. Firma olarak ekibimizin güvenli bir şekilde eşya taşıma işlemini gerçekleştirmesi için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Müşterimizin memnun olması ve mutlu olması bizim için önemlidir.
 

Diyarbakır Evden Eve Nakliye Araçları

Deneyim ve tecrübenin önemli olduğu nakliye hizmetinde asansörlü araçlarımız önemlidir. Asansörlü araçlarımızın yeri, kullanım şartları ve resmi işlemleri elemanlarımız tarafından takip edilmektedir. Eksperler önceden asansörlü aracın yerini tespit ediyor ve taşımada asansörün kullanılıp kullanılmayacağını belirliyor. İşin uzmanı elemanlarımız seri bir şekilde eşya taşıma işlemini gerçekleştirmek için elinden geleni yapıyor.
Özel paketleme yöntemlerimiz her eşya için farklılık gösteriyor. Eşyaların genel yapısı, özellikleri ve boyutları paketleme öncesinde analiz ediliyor. Yapılan analiz işlemi sonrasında özel paketleme işlemi seri bir şekilde gerçekleştiriliyor. Paketlemenin ardından asansörlü araçlarımızla ağır ve sert eşyalar ilk aşamada indiriliyor ve bu eşyaların üzerine de kırılabilir eşyaların kutuları yerleştiriliyor.