Kulp evden eve nakliyat

Kulp Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Diyarbakır’ın çok eski nakliye firmalarından olan Kulp evden eve nakliyat konusunda uzman bir ekibe sahip ve yeni nesil nakliye sistemlerine de sahip olan bir firmadır. Taşınma işlemi için bizleri aradığınızda ücretsiz keşif yapıyor ve yeni taşınacağınız yer hakkında da detaylı bilgi alıyoruz. Bunun akabinde sizlere yapacağımız işi ve gerekli ekipman ihtiyacını ve kaç personel ile taşımayı yapacağımızı kapsamlı şekilde anlattıktan sonra sizlere fiyat teklifi sunuyoruz. Yani aklınızda hiçbir soru bırakmıyoruz. Eskinin tecrübesiyle yeninin teknolojisini birleştiren firmamız nakliye denince bu sebeple liderliği elinde tutuyor.

Hakkımızda

Yılların bilgi ve birikimine sahip firmamız taşınma konusunda oldukça büyük bilgi ve birikime sahip bir firmadır. Taşınma konusunda gerekli olan tüm yeni nesil teçhizatı da bünyesinde bulunduran Kulp evden eve nakliyat yeni nesil araçlarla sizleri eskinin bilgisiyle buluşturuyor. Biz biliyoruz ki siz değerli müşterilerimiz taşınırken birçok maddi ve manevi değere sahip eşyalarınızı bizlere emanet ediyorsunuz. Taşınacak olan eşyanın ev, işyeri, ofis veya dükkân olması bizler için fark yaratmıyor. Önemli olan sizlerin bu eşyalara verdiğiniz değer olduğu için gerekli önemi, tüm bunları düşünerek veriyoruz.

Hizmetlerimiz

Firma olarak sadece ev, ofis veya işyeri taşıma işlemi yapmıyoruz. Aynı zamanda birçok alanda nakliye, depolama ve ambalajlama hizmeti vermekteyiz. Kulp evden eve nakliyat ev taşıma konusundaki tecrübesinin yanında siz değerli müşterilerimize depolama hizmeti de sunmaktayız. İster ev ister işyerinizin eşyalarını ambalajlı ve hijyenik koşullarda depolarımızda miktarına bakmaksızın depolayabilirsiniz. İster depolamak ister taşımak için olsun eğer ambalajlama işlemine ihtiyacınız varsa yine firmamızdan bu konuda destek alabilirsiniz. Her türlü taşıma işleminizde ve depolamada eşyalarınız sigortalanarak güvenli şekilde taşınır. Uzman kadro ve yenilikçi tecrübe için arayın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir